чи можна 59 банок консервів розкласти в три ящики так, щоб у третьому було на 9 банок більше, ніж у

першому,а в другому - на 4 банки менше ніж у третьому​

Ответы на вопрос

Отвечает Головкин Данил.

Ответ:

так, можна. Потрібно положити 15 консервів у перший ящик, 20 консервів у другий ящик,24 консервів у третій ящик.

Пошаговое объяснение:

Нехай x консервів буде в першому ящику тоді:

x+9(консервів)-буде у третьому ящику

x+9-4=х+5(консервів)-буде у другому ящику

Оскільки все потрібно розкласти консерви значить:

х+х+9+х+5=59

3х=59-9-5

х=45:3

х=15(консервів)-буде в першому ящику

х+9=15+9=24(консервів)-буде в третьому ящику

х+5=15+5=20(консервів)-буде в другому ящику