Знайдіть значення виразу (-+0,4)×(-4,7×2+(-0,6)×(-4)).допоможіть пж бажано з поясненням​


Ответы на вопрос

Отвечает Севергин Рома.

Ответ:

(-+0,4)*(-4,7*2+(-0,6)*(-4))=-0,4*(-4,7*2-0,6*(-4))=2,8

1)-4,7*2=-9,4

2)-0,6*(-4)=2,4

3) -9,4+2,4= -7

4)-0,4*(-7)=2,8