Вершник за 2 години подолав шлях 24 км.Зворотній він планує подолати за 3 години.Збільшиться чи

зменшиться його швидкість?На скільки кілометрів за годину?

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Александра.

Формула швидкості руху:

\displaystyle v = \frac{s}{t}, де s — відстань, t — час.

24 : 2 = 12 (км/год) — швидкість, з якою вершник подолав шлях.

Повертаючись назад, він пройде таку ж відстань, але витратить на це 3 години, тож:

24 : 3 = 8 (км/год) — швидкість на зворотньому шляху.

12 км/год > 8 км/год

12 - 8 = 4 (км/год) — на стільки зменшиться швидкість вершника.

Відповідь: зменшиться на 4 км/год.