Спрости вираз 200y*0.5 та знайди його значення якщо y=5,3.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшина Анюта.

200у · 0,5 = (200 · 0,5) · у = 100у

если у = 5,3

100 · 5,3 = 530

Ответ: 530.