Тема: Множення десяткових дробив ЩОБ ПОМНОЖИТИ ДЕСЯТКОВИЙ ДРИБ НА 10,100,1000,10000, ТРЕБА У ЦЬОМУ

ДРОБИ ПЕРЕНЕСТИ КОМУ ВЫДПОВИДНО НА 1,2,3,4 ЦИФРИ ВПРАВО ПРИКЛАД:1, 23×10=12,3; 0,006×10=0,06;0,006×100=0,6;0,006×1000=6.;0,006×10000=60 ЗРОЗУМИЛОкщо зрозумило Попробуйте зробити Сомостийно 14,002×10. 0,23×100.67, 2×1000.12,1×10

Ответы на вопрос

Отвечает Токарева Инна.

Ответ:

1. Если этоэтэтоэтэтоэтоэтэтоэтэтэто0,02×10=0,2

2.если это 0,23×100=23

если 0,23×100,67=23,1541

4. 10

Пошаговое объяснение: