Один слон, ідучи зі швидкістю 6 км/год, пройшов 12 км. Скільки кілометрів пройде за той самий час

інший слон, якщо рухатиметься зі швидкістю 8 км/год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Ахат.

Ответ: 16 км

Объяснение:

1) 12 : 6= 2 (год)

2) 2*8=16(км)