біля двох озер відпочивало 39 фламінго. коли з першого озера полетіло 8 фламінго, а з другого - 13,

то птахів на обох озерах стало порівну. скількифламінго було на кожному озері спочатку? Виріште срочно дуже дуже 3-клас

Ответы на вопрос

Отвечает Аксючиц Алина.

Ответ:

22 фламінго

Пошаговое объяснение:

1) 13+8=21(фл.) - полетіло с обох озер  

2) 39-21=18(фл.) - залишились

так як фламінго стало порівну на обох озерах, то на кожному залишилось:

3) 18÷2=9(фл.)

4) 9+8=17(фл.) було спочатку на 1-му озері

5) 9+13=22(фл.) - було спочатку на 2-му озері

Перевірка: 17+22=39 - стільки було разом на обох озерах за умовою задачі