Знайдіть перший член та різницю арифметичної прогресії (аn), якщо a4=15 a7=24

сросноооооооооооооооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Алеша.

Ответ:

перший член =6

рiзница 3

Пошаговое объяснение:

15 = a1 + 3d \\ 24 = a1 +6d

9=3d

d=3

a4=a1+3d

15=a1+9

a1=6