Скільки літрів вміщає бочка якщо 2/3 її міткості становить 64 л


Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:

96

Пошаговое объяснение:

64:2×3=96

(можливо це неправильно)

Отвечает Маталыгин Олег.

Ответ: 96 л

Пошаговое объяснение:

64/(2/3)=64*(3/2)=32*3=96/л/