Моторний човен проходить за 12год проти течії річки таку відстань, яку він може пройти за 6год за

течією. Знайдіть швидкість течії річки, якщо відомо власна швидкість човна, яка дорівнює 9км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Бектас Балнур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість течії річки - x км/год. Швидкість човна проти течіїї

(9-x) км/год, , а за течією (9+x) км/год. За 12 годин проти течії човен пройде відстань,яку він може пройти за 6год за течією, тобто

Складемо рівняння:

12* ( 9 - х) = 6* ( 9+ х)

108 - 12х = 54 + 6х

-12х - 6х = 54 - 108

-18х = - 54

х= -54 : (- 18)

х= 3 км/год швидкість течіїї річки