Швидкість катера за течією ріки 20 цілих 1/3 км/год, а проти течії — 10 цілих 1/3 км год. Знайди:

А) швидкість течії ріки. Б) власну швидкість катера. В) шлях катера за 3/23 год озером РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО​

Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

Ответ:

ответ ниже

Пошаговое объяснение:

а) (20\frac{1}{3}-10\frac{1}{3}):2=10:2=5 км/ч скорость течения реки

б) 20\frac{1}{3}-5=15\frac{1}{3} км/ч собственная скорость катера

или

10\frac{1}{3}+5=15\frac{1}{3}  

в) 15\frac{1}{3}*\frac{3}{23}=\frac{46*3}{3*23}=2 км