Швидкість катера за течією ріки 20 цілих 1/3 км/год а проти течії 10 цілих 1/3 км/год. Знайди : а)

швидкість течії ріки б) власну швидкість катера в) шлях катера за 3/23 год. озером ​

Ответы на вопрос

Отвечает Москаленко Игорь.

Ответ:

а)5км/ч б)15км/ч в) не знаю

Пошаговое объяснение:

1/3 км ч вообще не учитываем она не нужна. б) узнаем ср арифмет = 20 + 10 : 2 = 15 км ч. а)20 - 15 = 5км ч. в) не знаю сори(((