2. Діти з дідусем Миколою зробили 22 годівниці. 7 го- дівниць вони повісили в саду й4 годівниці — у

пар- ку. Скільки годівниць залишилося повісити дітям з ді- дусем Миколою? Розв'яжи задачу двома способами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Баязитов Айбулат.

Ответ:

1) 7+4=11

2) 22-11=11

2 спосіб

22-7-4=11

Отвечает Саугабай Ансар.

Ответ:

все правильно) відповідь на фото