Помогите решить 2 задачи 1) Школярі планували зробити для лісопарку 36 годівниць для птахів але

зробили на третину більше.Скільки годівниць зробили школярі? 2) У бочці 27 л води.Спочатку в бочку долили третину тієї кількості води що була а потім відлили третю частину всієі води.Скільки літрів води залишилось в бочці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ярыза Таня.
  Первая задача
1.      36:3= 12 - становить третина
2.      36+12=48  зробили 

Вторая задача
  1)27:3=9л -долили.
2)27+9=36л стало.
3)36:3=12л відлили
. 4)36-12=24л залишилось.