Допоможіть з діленням!! 1)-1 1/15÷4 4/5= 2)-1÷1 15/16=


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Даниил.

Ответ:

1)-1 1/15÷4 4/5=-16/15:24/5=-16/15*5/24=-80/360= -2/9 ( скоротити на 40)

2)-1÷1 15/16= -1:31/16=-16/31 (При діленні одиниці на дріб, дріб перевертають; чисельник стає знаменником а знаменник чисельником)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ляшко Артьом.
Ответ:
1) = - 16/15 : 24/5 = -16/15 • 5/24 = - 2/9 (5 и 15 сокращаем на 5; 16 и 24 сокращаем на 8)
2) = -1 : 31/16 = -1 • 16/31 = - 16/31