Розв а) Бабуся розкатала тісто У ВИГЛЯДІ квадрата зі стороною 30 см та склянкою вирізала 9 кругів

діаметром 8 см. Яка площа обрізків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Юшин Дениска.

Sквадрата = 30 * 30 = 900 см2.

Площа круга – S = πr^{2}, де π = 3,14.

D = 2 * r --> R = d / 2

R = 8 / 2 = 4 см.

Sкруга = πr^{2} = 3,14 * 4^{2} = 3,14 * 16 = 50,24 см^{2}

Кругів було 9, отже:

Sкруга * 9 = 50,24 * 9 = 452,16 см2

Звертаємось до площі квадрата, яку ми вже знайшли:

Sквадрата = 30 * 30 = 900 см.

Та до сумарного значення усіх площ кругів:

Sкруга * 9 = 50,24 * 9 = 452,16 см2

Обрізки - це те, що не є колом. Отож:

900 см2 - 452,16 см2 = 447,84 см2 - площа обрізків.