7/ 10 Перший жнець скошує за один день пшеницю з площі 2,54 а, а другий з площі на 0,92 а більшої,

ніж перший. Яку площу (у а) скосять обидва женці за a три дні? ? Введіть пише число​

Ответы на вопрос

Отвечает Кайрат Курмет.

Ответ:

10,38а

Пошаговое объяснение:

Я давно зскінчив початкову школу але думаю знаю.

1)2,54+0,92=3,46(а) обидва женці за день

2)3,46*3=10,38(а) обидва за три дні

Отвечает Нурланулы Абдулл.

Ответ:

Пошаговое объяснение: