перший поїзд може проїхати певний шлях за 14 год а другий поїзд за 10 год через я кий час вони

зустрінуться на цьому шляху якщо виїдуть одночасно назустріч один одному пж срочно даю 50 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбенко Татьяна.

Ответ:

5 год 50 хв.

Пошаговое объяснение:

За 1 годину перший поїзд проїде 1/14 частину шляху.

За 1 годину другий поїзд проїде 1/10 частину шляху.

За 1 годину разом вони проїдуть 1/14 + 1/10 = (5+7)/70=6/35 частину шляху.

Зустрінуться поїзди через  1 : 6/35 = 35/6=5  5/6 години=5 год 50 хв.

Отвечает Попенко Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Весь путь = 1 целое

1) 1 : 14 = 1/14 (часть) - пути проходит 1 поезд за 1 час

2) 1 : 10 = 1/10 (часть) - пути проходит 2 поезд за 1 час

3) 1/14 + 1/10 = 5/70 + 7/70 = 12/70 = 6/35 (часть) - пути сближаются друг к другу два поезда за 1 час

4) 1 : 6/35 = 1 * 35/6 = 35/6 = 5. 5/6 (часов) - встретятся два поезда

1 час = 60 минут

5. 5/6 ч = 5ч + 5/6ч

5. 5/6 часов = 5 + 60*5/6 = 5 + 300/6 = 5ч + 50мин = 5ч 50мин

Ответ: через 5ч 50мин