Частину відстані до школи Даринка йшла зі швидкістю 45 м/хв протягом 4 хв. Частину відстані, що

залишилась, вона йшла зі швидкістю 60 м/хв. На весь шлях до шко ли дівчинка витратила 10 хв. Яку відстань Даринка про йшла до школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

Ответ:

540м

Пошаговое объяснение:

45*4=180 м

10-4=6 мин шла со скоростью 60м/мин

60*6=360 метров

180+360=540 метров идти к школе.