Частину відстані до школи Даринка йшла зі швидкістю 45 м/за протягом 4 за. Частину відстані, що

залишилася, вона йшла зі швидкістю 60 м/ хв. На весь шлях до школи дівчинка витратила 10 хв. Яку відстань Даринка пройшла до школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Варя.

Ответ:

1) 45*4=180 ( м. ) - Даринка пройшла із швидкістю 45 м/хв.

2) 10-4=6 ( хв. ) - вона йшла із швидкістю 60 м/хв.

3) 60*6=360 ( м. ) - Дарина пройшла із швидкістю 60 м/хв.

4) 180+360=540 ( м. ) – відстань яку пройшла Дарина.

Відповідь: 540 метрів Даринка пройшла до школи.