Визначте, при якому x значення виразу x/3 більше за значення виразу 2x+6/4 на 1​ Срочноо Пж

Спочноооо ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Андрей.

Ответ:

(2x-3)(x+1)=x(x-2)+3

2x²+2x-3x-3=x²-2x+3

x²+x-6=0

D= 1+24=25

x1= (-1+5)/2= 2

x2= (-1-5)/2= -3

Пошаговое объяснение:

(2x-3)(x+1)=x(x-2)+3

2x²+2x-3x-3=x²-2x+3

x²+x-6=0

D= 1+24=25

x1= (-1+5)/2= 2

x2= (-1-5)/2= -3