Спростіть вираз і знайдіть його значення: 7,44 + а + (−3,5) + (−5,44) + (−12,5) + b, якщо а =

9,6; b = −5,7;

Ответы на вопрос

Отвечает Нұрлыбеков Нұрбол.

Ответ:

7,44 + а + (−3,5) + (−5,44) + (−12,5) + b=7,44+а-3,5-5,44-12,5+b= -14+а+b

Если а=9,6, b=-5,7, то -14+9,6+(-5,7)= -14+9,6-5,7= -10,1