Відстань між міснами становить 520 км. О 8 годині ранку з міст одночасновиїхали назустрічодин

одному два автобуси й зустрілися на автостанції о 12 год. Швидкість руху одного з автобусів становила 56км/год. З якою швидкістю рухався інший атобус?

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Азамат.

Відповідь:

)   (11-8)*56=168(км) - проехал автобус один

2)   (520-168):(56+32)=4(ч) - время в пути до встречи

3)   520-4*32=392(км) - расстояние от А до места встречи

4)   11+4=15(ч) - время встречи

Покрокове пояснення: