Функцію задано формулою у=2х-4. Знайти значення функцій, якщо значення аргументу дорівнює 3. 0 2

-2 3

Ответы на вопрос

Отвечает Амангельдиева Мадина.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

у = 2х - 4

Если х = 3, то

у = 2 · 3 - 4 = 6 - 4 = 2.