Вiдстань між причалами 28 км. Скільки часу потрібно рибальському човну на шлях між при чалами туди

й назад, якщо власна швидкість човна 9 км/год а швидкість течії ріки 5 км/год? ДУЖЕЕЕЕ ТРЕБББАААА

Ответы на вопрос

Отвечает Поворотов Илья.

Ответ:

14 годин

Пошаговое объяснение:

1. 5+9 = 14 (км/год) скорость катера

2. 28:14 = 2 (год ) в одну сторону за течією

3. 9-5 = 4 (км/год) скорость катера против течії

4. 28:4 = 6 (год) в другу сторуну проти течії

5. 6+8 = 14 (год) в обидві сторони