Знайдіть коефіцієнт виразу: 3,4×(-4х)-0,8у×(-4)0,2(-5z)Срочно допоможіть даю 25

балів❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗​

Ответы на вопрос

Отвечает Яворський Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,4 * (- 4х) = (3,4 * (-4)) * х = -13,6 * х = -13,6х

Коэффициент = -13,6

- 0,8у * (-4) = (-0,8 * (-4)) * у = 3,2 * у = 3,2у

Коэффициент = 3,2

0,2 * (- 5z) = (0,2 * (-5)) * z = -1 * z =

- 1z = - z

Коэффициент = -1