Дам 50!!! баллов Розв’яжіть способом підстановки систему двох лінійних рівнянь з двома змінними

{ 2x-3y=11, x+y=4;

Ответы на вопрос

Отвечает Дацкий Денис.

Ответ:

З первого рівняння виразимо змінну х:

{ 2x-3y=11,            х=4-у

x+y=4

Підставимо у перше рівняння:

2×(4-у)-3у=11

8-2у-3у=11

-5у=3

у=-3/5=-0.6

х=4-(-0.6)=4.6

Пошаговое объяснение:

Отвечает Бессмертный Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2х - 3у = 11

х + у = 4

2х - 3у = 11

у = 4 - х

1)

2х - 3у = 11

2х - 3(4 - х) = 11

2х - 12 + 3х = 11

5х - 12 = 11

5х = 11 + 12

5х = 23

х = 23 : 5

х = 4,6

2)

у = 4 - х

у = 4 - 4,6

у = -0,6

Ответ: (4,6; -0,6)