Автобус і вантажна машина, швидкість якої на 19 км/год більша від швидкості автобуса, виїхали

одночасно назустріч одне одному із двох міст, відстань між якими складає 453 км. Визнач швидкості автобуса й вантажної машини, якщо відомо, що вони зустрілися через 3 год після виїзду.

Ответы на вопрос

Отвечает Кременецкий Вадик.

Пошаговое объяснение:

Автобус = х км/ч

Грузовик = х + 19 км/ч

(х + х + 19) * 3 = 453

(2х + 19) * 3 = 453

2х + 19 = 453 : 3

2х + 19 = 151

2х = 151 - 19

2х = 132

х = 132 : 2

х = 66

Автобус = (х) = 66 км/ч

Грузовик = (х + 19) = 66 + 19 = 85 км/ч

Отвечает Омельчук Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - скорость автобуса

х+19 - скорость грузовика

(х+х+19)×3=453

(2х+19)×3=453

6х+57=453

6х=453-57

6х=396

х=396÷6

х=66 км/час скорость автобуса

66+19=85 км/час скорость грузовика