Турист ішов 3 год зі швидкістю 4 км/год і 2 години зі швидкістю 5км/год. Яка середня швидкість

руху туриста?

Ответы на вопрос

Отвечает Гатиатуллина Рината.
Ответ:
4.4 км/год
Пошаговое объяснение:
1) 3*4=12 км пройшов шлях турист зі швидкістю 4км/год за 3 год
2) 2*5=10 км пройшов шлях турист зі швидкістю 5км/год за 2 год
3) 12+10=22 км - весь пройдений шлях туристом
4) 3+2=5 год - весь затрачений на шлях час
5) 22:5=4.4 км/год - середня швидкість туристом