Відстань між містами 720 км, автомобіліст проїхав 45% шляху скільки кілометрів йому залишилось

проїхати ?. дайте повну відповідь ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тухватуллин Тимур.
Ответ:
396 км
Пошаговое объяснение:
Чтобы найти проценты от данного числа, нужно это число умножить на эти проценты:
1. 45% = 0,45;
720 • 0,45 = 324 (км) проехал автомобиль.
2. 720 - 324 = 396 (км) осталось проехать.
Отвечает Бабаев Маркел.

Ответ:

Автомобілісту залишилось проїхати 396 км

Пошаговое объяснение:

1)720/100*45 = 7,2*45 = 324 км (вже проїхав автомобіліст);

2)720-324 = 396 км (залишилося проїхати автомобілісту).

Перевірка — 324 + 396 = 720 км.