У першому контейнері було 60 кг яблук, а в другому - 100 кг.коли з другого контейнеру продали у 4

рази більше яблук, ніж з прешого, то в першому залишилось у 2 рази більше яблук, ніж у другому.Скільки яблук продали з кожного контейнера?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
20 та 80 кг
x - продали з першого
4х з другого
Тоді 60-х = 2(100-4х)
60-х=200-8х
7х=140
х=20
Тоді 4х=80
Отвечает Ходыкин Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - продано с 1 контейнера

4х - продано со 2 контейнера

60-х=2(100-4х)

60-х=200-8х

7х=140

х=140÷7

х=20 кг продали с 1 контейнера

20×4=80кг продали со 2 контейнера