Y = 2x +7 Найди вершину


Ответы на вопрос

Отвечает Мартинкевич Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

   y = 2x +7  - лінійна функція , графіком якої є пряма лінія .

    у = 0 ;  2x + 7 = 0 ;  2x = - 7 ;   x = - 3,5 ; (- 3,5 ; 0 ) точка перетину з

віссю Ох ;

    х = 0 ;  у = 2*0 + 7 = 7 ;   ( 0 ; 7 ) - точка перетину звіссю Оу .