Під час підготовки до олімпіади з математики Артем і Софія за 48 днів розв'язали 240 завдань. Артем

щодня розв'язував 2/3 тієї кількості завдань, що робила Софія. Отже, щодня Артем виконував по ... завдання, а Софія – по ... завдання.

Ответы на вопрос

Отвечает Вышегородцева Ксения.

Ответ:

щодня Артем виконував по 2 завдання;

щодня Софія виконувала по 3 завдання

Пошаговое объяснение:

Раз спрашивается сколько задач в день решали Артем и София, то так и будем решать.

Пусть София в день решала х задач.

Тогда Артем решал в день   \displaystyle \frac{2}{3} x задач.

Вместе они решали     \displaystyle x+\frac{2}{3} x = \frac{5}{3} x  задач в день.

С другой стороны они вместе решали

(240задач : 48дней ) = 5 задач в день.

Отсюда мы можем высчитать х

\displaystyle \frac{5}{3} x=5; \qquad \boldsymbol {x=3}  задачи.

Таким образом, София в день решала по 3 задачи, Артем решал по (5задач - 3задачи) = 2 задачи.