Площа прямокутника 22, 2 см квадратних, а одна з його сторін 6см. Знайдіть периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Шварц Мария.

Ответ: 19.4см

Пошаговое объяснение:

вторая сторона равна 22.2/6=111/30=3.7

периметр 2*3.7+2*6=7.4+12=19.4/см/