Запитання 12 (2 бал.) Срочно умоляю Спростити вираз 1,3(2х - у) +(7,4х - 0,7у) - (2 - 2у) та

знайти його значення, при х = 0,7; у = - 5,6. відповідь 1 -3 відповідь 2 4 відповідь 3 5 відповідь 4 6

Ответы на вопрос

Отвечает Табыншаев Женис.

Ответ:

1,3(2х - у) +(7,4х - 0,7у) - (2 - 2у)= 2,6х-1,3у+7,4х-0,7у-2+2у= 2,6х+7,4х-1,3у-0,7у+2у-2= 10х-2

Если х=0,7, то 10*0,7-2=7-2=5

Ответ: 5