5. Розв'яжи задачу. Двоє туристів вийшли одночасно назустріч одне одному з різних населених

пунктів. Турист рухався зі швидкістю 4 км/год, а туристка — 5 км/год. Яка відстань між населеними пунктами, якщо туристи зустрілися через 3 години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бавыкина Ангелина.

Ответ:

27 км расстояние между населёнными пунктами

Пошаговое объяснение:

1. 4 + 5 = 9 (км/час) скорость сближения туристов

2. 9 * 3 = 27 км расстояние между населёнными пунктами