На фруктову базу завезли 267кг яблук і 245кг груш. Першого дня в магазини відправили 188кг яблук і

76кг груш. На скільки кілограмів більше залишилося груш, ніж яблук на фруктовій базі?

Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Диана.

Ответ:

90 кг

Пошаговое объяснение:

267-188=79(кг)- осталось на складе яблок

245-76=169(кг)-осталось на складе груш

169-79=90(кг)-больше осталось груш на складе

Ответ: на 90 кг осталось груш чем яблок на фруктовой базе