Відстань між двома містами дорівнює 82,8 км. З цих міст одночасно в одному напрямку вирушили

вантажівка та велесопедист, причому велесопедист рухався попереду. Через 6годин після початку руху вантажівка наздогнала велесопедиста. Якою була швидкість велесопедиста, якщо швидкість вантажівки дорівнювала 27,2 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивкова Уля.

Ответ:

13,4 км/час скорость велосипедиста

Пошаговое объяснение:

Расстояние между двумя городами равно 82,8 км.

6 часов в пути были грузовик и велосипедист

27,2 км/час скорость грузовика

? скорость велосипедиста

1. 27,2 * 6 = 163,2 (км) проехал грузовик за 6 часов

2. 163,2 - 82,8 = 80,4 (км) проехал велосипедист за 6 часов

3. 80,4 : 6 = 13,4 км/час скорость велосипедиста