17год 35хв + 45хв скоко будет


Ответы на вопрос

Отвечает Модыгина Лолита.

Ответ:

18 год. 20 хв.

Пошаговое объяснение:

45 + 35 = 80 - 60(1 год, яка додається до 17 год.) = 20хв.

Отвечает Тайнаков Юрий.
18 год 20 хв, тому що 35+25= 1 год, тобто в нас вже 18 год, ще залишається 20, додаємо їх і виходить 18 год 20 хв