Із двох міст, відстань між якими 173,6 км, одночасно в одному напрямі виїхали мотоцикліст і

велосипедист, який као попереду Мотоцикліст наздогнав велосипедиста через 4 год. Знайдіть швидкість велосипедита, якщо швидкість мотоцикліста 61,9 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Глушко Настинька.

Пошаговое объяснение:

Скорость велосипедиста = х км/ч

(61,9 - х) * 4 = 173,6

61,9 - х = 173,6 : 4

61,9 - х = 43,4

х = 61,9 - 43,4

х = 18,5

Скорость велосипедиста = (х) = 18,5 км/ч