Сашко в терміналі поповнив рахунок свого телефону на певну суму грошей, з якої було знято

комісійний платіж 3%, що становило 2грн.40коп.Мобільний оператор, послугами якого користується Сашко, за кожні отримані 5 грн.нараховує 8 бонусів. Скільки бонусів отримав Сашко?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 грн 40 копеек или 2,4 грн =  0,03 ( 3 %)

Х = 1 ( 100 %)

0,03 х = 2,4

х = 80 гривень.

На счету 80 - 2,4 = 77,6 гривень.

75/5 = 15

15*8 = 120 бонусов.