Сума двох чисел дорівнює 162, до того ж перше число більше него на 30 знайдіть ці числа помогите

пожалуйста!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Марьям.

Ответ:

96 и 66

Пошаговое объяснение:

x - 2-е число.

(x+30) - 1-е число.

x+30+x=162

2x=162-30

x=132/2

x=66 - 2-е число.

66+30=96 - 1-е число.