Чому дорівнює середнє арифметичне чисел 5,4;1,08і2,1​


Ответы на вопрос

Отвечает Ямпилец Рита.

Ответ:

2,86

Пошаговое объяснение:

(5,4+1,08+2,1​)÷3 = 8,58÷3 = 2,86