Периметр прямокутника становить 16см його довжина 5 см Яка ширина прямокутника?Яка його площа?


Ответы на вопрос

Отвечает Торекулов Максат.

Ответ:

S=16

Ш. - 2

Пошаговое объяснение:

88×22=16

20-16=4

4÷2=2

8×2=16

корону дай пж