Із містечка Тернівка одночасно в протилежних напрямках виїхали дві велосипедистки. Одна з них

рухається зі швидкістю 15,6 км/год, а швидкість іншої була на 0,7 км/год більша. Через скільки годин відстань між велосипедистками буде 44,66 км? Помогите подалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Абдиразак Назерке.

Ответ:

1)15,6+0,7=16,3; 2) 16,3+15,6=31,9(км)/год)31,9×1,4=44, 66(км)

Пошаговое объяснение:

можно лучшый ответ