При якому значення х вектори є колінеарними а(2;3;-1) та в(-4;х;2) А. -6 Б. -4 В. 6 Г. -2


Ответы на вопрос

Отвечает Swarczewska Olga.

Ответ:

2/-4=3/х=-1/2 х=-6

Пошаговое объяснение:

.......