3. Відомо, що 100 кг макулатури можуть зберегти життя одного дерева. Чи врятує родина з трьох осіб

дерево, якщо кожен здасть упродовж року на переробку 30 кг використаного паперу? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Радаев Сергей.

Ответ:

1 д. - 100 кг мак.

1 род. - 3 особи по 30 кг

1)3*30=90кг

2)100-90=10(кг)

Вiдповiдь: не врятуе.не висточае 10 кг.