Два собаки почали бігти одночасно в протилежних напрямках, і за деякий час відстань між ними

становила 891 м. скільки часу бігли собаки, якщо швидкість руху одного – 6 м/с, а іншого – 5 м/с? Ето решить не возможно

Ответы на вопрос

Отвечает Левковец Евгений.

Ответ:

81 с.

Пошаговое объяснение:

6+5=11 (м/с) швидкість віддалення

891:11=81 (с.) час руху