Відстань між двома черепахами, які пливуть назустріч одна одній , дорівнює 102 км. Швидкість першої

черепахи 16км/год, швидкість другої черепахи на 2км/год більше. Через скільки годин черепаpхи зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Климов Антон.

Ответ:

3 часа

Пошаговое объяснение:

S = 102 Км

V 1 =16 км/час

V 2 = 16+2 = 18 км/час

Вcтречное движение  V = V 1 + V 2 = 34 км/час

V = S/t

t = S/V = 102/34 = 3 часа

Проверим.

16*3 = 48 км

18*3 = 54 км

54+48 = 102 км

Отвечает Minaev Vlad.

Відповідь:

3 часа

Покрокове пояснення: