У 5 однакових контейнерах 35 кг черешні . У скільки таких контейнерах поміститися 49 кг черешні​


Ответы на вопрос

Отвечает Сагинтаева Перизат.
35÷5=7(кг в один контейнер)
49÷7=7(контейнер)
Нужно 7 контейнер